DÁRKOVÝ POUKAZ

Relax DAY 499CZK

2 hodinový kurz zaměřený na základy Nordic Walking a zdravý životní styl. Vhodný pro všechny, kteří se chtějí hýbat, ale mají problémy s kondicí nebo jsou časově vytížení.

Kurz bude probíhat v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Fit DAY 999CZK

4 hodinový kurz zaměřený na základy Nordic Walking a zdravý životní styl.  Vhodný pro všechny, kteří chtějí změnit svůj životní styl (zhubnout, zlepšit si zdraví…).

Kurz bude probíhat v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Sport DAY 1.499CZK

6 hodinový celodenní, intenzivní kurz zaměřený na základy Nordic Walking. Kurz spojený s odpoledním výšlapem na Malou Stolovou. Vhodný pro sportovce a tělesně zdatné, kteří chtějí využívat severskou chůzi např. jako kompenzaci.

Kurz bude probíhat v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Fit WEEKEND Tatry 2.999CZK

Víkendový fit pobyt od pátku do neděle pro zdatné walkery pod Kriváňom/Vysoké Tatry v samostatném penzionu. Víkend zaměřený na Nordic Walking túry s instruktorem, zdravý životní styl/stravu, wellness v největším Spa na Slovensku/Permon Podbanské a večer Face Yoga s instruktorem. V ceně  je ubytování/2 noci v penzionu, 3h vstup do wellness Permon, diagnostika (složení lidského těla) na váze OMRON BF511 + základní doporučení k stravování/pohybu a Face Yoga (v 60 minutové lekci obličejové gymnastiky vás lektorka seznámí se základy a principy obličejového cvičení)

Víkend vo Vysokých Tatrách/Tri Studničky od 27.5.-29.5.2022

KURZY Slovenské asociace Nordic Walking

Kurz MINI 799 CZK

3h kurz základů moderního nordic walking dle standardů Světové akademie moderního NW. Obsahem kurzu jsou zdravotní benefity NW, nácvik správné techniky NW a cvičení.

Kurz ZÁKLADNÍ 1.599 CZK

5,5h kurz základů moderního nordic walking dle standardů Světové akademie moderního NW. Obsahem kurzu jsou zdravotní benefity NW, nácvik správné techniky NW, zahřívací, koordinační, posilovací , strečinkové metody a závěrem odstraňovaní chyb.

Kurzy budou probíhat na různých místech Severní Moravy, např. Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice, Frýdlant nad Ostravicí, Valašské Meziříčí, Příbor, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm…dle domluvy

Plus hůlky FIZAN Speed 1.300 CZK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *