VÝŽIVA/NUTRITION

Moje cesta k výživě byla prozaická, jakmile mi onemocnělo dítě na Diabetes I začala jsem hledat cesty, jak mu co nejvíc usnadnit cestu životem a předejít budoucím zdravotním komplikacím. Udělala jsem si kurz výživového specialisty a snažím se syna pravidelně ve stravě usměrňovat a korigovat.

Následně jsem pomohla odvrátit v prediabetickom stádiu i Diabetes II u otce, atď.

Pokud chcete v živote nasměrovat, co se týče výživy, neváhejte mně kontaktovat. Upozorňuji, že nejsem specialista, nejsem nutriční terapeut a neradím lidem s poruchami metabolizmu, s drobnou výjimkou diabetiků. Nejsem tu pro ty, který prošli XY dietami. Jsem tu pro ty, kteří potřebují a hlavně chtějí nasměrovat.

Můj přístup je jednoduchý, podívám se, jak se stravujete a poradím Vám, jak si můžete vylepšit jídelníček a co je a není vhodné v jídelníčku mít. Samozřejmě si změříme bazální metabolizmus a dostanete kalkulaci denního příjmu s ohledem na Váš aktuální výdej. Moji prioritou následně bude, naučit Vás dívat se na jídelníček jinak a nešílet s každodenním počítáním makroživin 🙂

Samozřejmě celkový životní styl nesmíme opomenout, pokud chceme něco TRVALE změnit nestačí se dívat jenom na to co jíme….spánek?…pohyb?…stress?

CENÍK

Vstupní konzultace měření /analýza a nastavení cca. 60 min.500,-
Další konzultace cca.40 min400,-
Tělesná analýza bez konzultace cca.20 min300,-