DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Minikurz €30

3h kurz pre všetkých, ktorí si chcú osvojiť základy Nordic Walkingu. Obsahom kurzu sú zdravotné benefity NW, nácvik správnej techniky NW a cvičenia.

Základný kurz €60

5,5 h kurz pre všetkých, čo majú záujem sa naučiť walkovať. Počas kurzu Vás naučíme Nordic Walking teoreticky aj prakticky. Obsahom kurzu sú zdravotné benefity NW, nácvik správnej techniky NW, zahrievacie, koordinačné, posilňovacie a strečingové metódy a na záver odstraňovanie chýb.

Dvojhodinovka €13

Pre všetkých, ktorí kvôli svojej fyzickej kondícii nezvládnu MINI kurz (3 hod.) – pacientov/ky či seniorov/ky. Kurz je vhodný tiež pre tých, ktorí majú obmedzené časové možnosti z dôvodu materskej, či rodičovskej dovolenky.

Tréning €13 alebo permanentka…

2h tréning NW pre mierne pokročilých a pokročilých walkerov. Teda pre tých, ktorí už absolvovali aspoň MINI kurz SNWA a majú zvládnuté základy NW techniky.

Kurzy prebiehajú 1x mesačne v Starej Ľubovni.

Fit WEEKEND Tatry €120

Víkendový fit pobyt od piatka do nedele pre zdatných walkerov pod Kriváňom/Vysoké Tatry v samostatnom penzióne. Víkend zameraný na Nordic Walking túry s inštruktorom, zdravý životný štýl/stravu, wellness v najväčšom Spa na Slovensku/Permon Podbanské a večer Face Yoga s inštruktorom.

V cene je ubytovanie/2 noci v penzióne, 3h vstup do wellness Permon, diagnostika (zloženie ľudského tela) na váhe BF511 + základne odporučenie k stravovaniu/pohybu a Face Yoga (v 60 minútovej lekcii tvárovej gymnastiky vás lektorka zoznámi so základmi a princípmi tvárových cvičení). 

Víkend vo Vysokých Tatrách/Tri Studničky od 27.5.-29.5.2022

Plus palice FIZAN Speed v cene €50

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *